VIVITA tunnustused

--

Meil on hea meel teatada, et VIVITA tegemisi on märgatud. Viimase paari kuu jooksul oleme üles noppinud nii mõnegi laureaadi kui ka mitmeid nominatsioone.

🏆 “Aasta noortesõbralik tegu” laureaat — VIVITA Estonia
🏆 “Aasta noore tegu” nominatsioon — VIVITA X TMW 2021
Haridus- ja Noorteamet, Haridus- ja Teadusministeerium

“Noorte heaks tänu” gala.

“Noorte heaks tänu” galal tunnustas Haridus- ja Noorteamet noorsootöösse panustanud ja valdkonda edendanud inimesi ning mõjukaid algatusi nii kohalikul, üleriigilisel kui ka rahvusvahelisel tasandil. VIVITA oli nomineeritud lausa kahes kategoorias — “Aasta noortesõbralik tegu” ning VIVITA liikmete korraldatud TMW 2021 “Aasta noorte tegu” kategoorias.

🏆 “The Giving Back Powerhouse of 2021” nominatsioon — VIVITA Vista programm
Startup Estonia

Estonian Startup Awards 2021 galal oli VIVITA Vista programm shortlistitud “The Giving Back Powerhouse of 2021” kategoorias. Võitjaks tuli sariettevõtja ja -investor, Bolti kaasasutaja, mitmete haridusalgatuste eestvedaja ja VIVITA Vista programmis noori sütitanud Martin Villig. Palju õnne!

🏆 “Uus tulija” laureaat — VIVITA Estonia
Eesti Teadushuviharidus

LTT parimate tunnustamisel pälvis VIVITA Estonia uue tulija auhinna!
9. detsembril tunnustas Eesti Teadushuvihariduse Liit loodus-, täppisteaduste ja tehnoloogia valdkonnas tegutsevad säravamaid tegijaid. LTT valdkonna uue tulija auhinnaga tunnustatakse organisatsiooni, kellel on alla 3 aastane töökogemus LTT valdkonnas, koos väljapaistvate tulemustega noorte juhendamisel ja innustamisel, mis väärib esiletõstmist ja jagamist. Oleme äärmiselt tänulikud ja rõõmsad.

--

--